Taç Yatak Örtüsü ve Uyku Setleri

Taç Yatak Örtüsü ve Uyku Setleri

01 Temmuz 2018

Taç Uyku Setleri

Taç uyku setleri tek kişilik olan genç kız ve çocuklar için tasarlanıp göz kamaştıracak renk ve desenler tercih edilmektedir. Desen ve renkler zevk ve tarza uygundur. Geometrik desenlere sahip olanlar ülke ve şehir manzaraları olanlar ve çocuk gibi çizgi film figürleri, çiçeklerin buluştuğu çizgi filmler hayali süsleyen uyku seti modelleri bulunmaktadır. Modern tasarımlar ve ev dekorasyonları büyük katkı sağlamaktadır.  

Cilt sağlığını da olumsuz etkileyecek daha dayanıklı ve kaliteli bir kumaş türünün seçilmesi farklı ürünlerde bir araya getiren en şık ve ünlü tasarımları sizlere sunmaktadır. Taç bornoz banyodan ve duştan sonra kullanılacak olan iç kısımları emici en tarafı açık havlu giysi türüdür. Yıkandıktan sonra bornozla kendimizi yıkamamıza gerek kalmaz. Soğuk havalarda üşümemizi ve hasta olmamızı önleyen en uygun banyo kıyafettir.

Taç Nevresim

Taç Nevresim insanların uykusunu aldığı 7-8 saat olarak yatak odasını ve kaliteli uykuyu alarak geçirmektedir. Yatak odalarını ve dekorasyonlarına her noktada önem veren detaylardan oluşmaktadır. Yatak odasına şık, rahat ve konforlu hissettiren ürünler olarak gösterilerek sağlık açısından dekoratifli tasarımlardır. Nevresim takımları modelleri ve pamuklu, ketenler, satenler ve benzeri ürünlerin farklı malzemeleri taşıdığı alternatifler sunulmaktadır.

Taç Yatak örtüsü

Taç yatak örtüsü yatak odalarının bütün stillerini değiştiren parçalardandır. Seçim yaptığımızda kumaşın kaliteli desene ve renge sahip olduğunu odaya çok yeni görünümler katan markalar ve modeller ile sizleri sıkmayan geniş ürünlerin sahibi yapar.

Düz renklere zarif klasik çiçeklere gençlerin canlı renge sahip oldukları hayvanseverlerin en sevdiği filin, flamingonun, kedinin ve köpeğin birçok yatak örtüsü bulabilmek kolaydır. Yatak örtülerinin seçiminde her nokta önemli olup bizlere büyük boyutlar ve çok uzun, çok kısa yatak örtüleri arzu muza göre bir görünümle verilmektedir.

Örtü fiyatları boyutuna kumaş kalitesine göre değişik ve cebinizi yakmayacak kalitede ve şık yatak örtüleri bulmakta zorluk çekmeden estetik aksesuar eşya ve tekstil ürünü bulabilirsiniz. Konforlu ve seçebilirsiparişler ve hızlı ve güvenilir olan kargolar ile imkân sunan kısa süre içinde kapınıza ulaştırılır.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.