Ten İç Giyim Ürünleri İle Vücudunuz Daha Mükemmel Görünecek

Ten İç Giyim Ürünleri İle Vücudunuz Daha Mükemmel Görünecek

30 Ocak 2017

Ten İç Giyim Ürünleri İle Vücudunuz Daha Mükemmel Görünecek

Güzelliğin tenden başlayacağını savunan bir marka olan Ten iç giyim alanında kaliteli ürünler üretmekte. Özellikle korse ve sütyen modellerindeki çeşitliliği markanın, kullanıcıları memnun eden özellikleri arasında yer alıyor.

Ten İç Giyim Ürünlerinin Kalitesi

Ten iç giyim ürünleri; genellikle sağlık açısından en uygun kumaş olarak bilinen pamuk ağırlıklı kumaşlardan üretilmekte. Yalnızca kumaşlarında değil, tasarımında da oldukça hassas davranan firma, başta korseleri olmak üzere tüm iç giyim modellerinde, vücudun sağlığına ve rahatlığına önem veriyor. Bunu yaparken de, şıklığı ikinci planda bırakmıyor. Üstelik fiyatları da, kalitesine oranla oldukça uygun kalıyor.

    Büyük beden göğüsler için üretilmiş olan bu sütyen, balen buldurmaması nedeniyle, daha uzun süre daha rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Firmanın, pek çok toparlayıcı sütyenin büyük beden göğüsleri yeterince sıkı ve dik göstermediğini bilmesi üzerine farklı bir tasarıma yönelmesiyle bu ürünün üretimine başlamış bulunmakta. Göğüsleri daha fazla sarması ve göğüs arasında bulunan boşluğu kısa tutması, göğüsleri çok daha güzel gösteriyor. Sütyenin tek eksisi, bulunan dikiş izleri ve farklı kumaş kullanımı nedeni ile çok dar ve ince kıyafetlerle hoş durmaması. Günlük kullanım için ise; büyük göğüslü kadınların kullanabileceği en iyi modeller arasında yer alıyor.

ten korse

    Ten elbise korsesi, elbiselerle beraber rahatlıkla kullanılabilecek bir model. Kesintisiz bir şekilde göğüs bölümünden diz üstüne kadar uzanıyor olmasa, bitim yerinde oluşabilecek potluk görünümünü önlüyor. Bu model sayesinde, elbiselerinizin içindeyken, hiçbir fazlalığınız ortaya çıkmayacak ve çok daha şık görüneceksiniz. Ayrıca, yalnızca daha sıkı görünmenizi sağlamakla kalmayacak ve elbisenizin içerisinde ekstra olarak bulunması gereken astar yerine de geçecek. Bu elbise korsesini straplez elbiseleriniz ile giyecekseniz, askılarını çıkararak kullanmanız da mümkün.

Ten Klasik Vücut Korse

    Alttan açılma özelliğine sahip bu boy korsesi, üst bedenindeki fazlalıklardan şikâyetçi olan kadınlar için ideal bir model. Bele kadar uzanan korseler, beldeki fazlalıkların görünümünü engellese de, fazlalık miktarı fazla ise; göğüs altında pot bir görünüm oluşmasın ve yağların ortaya çıkmasına neden olur. Bu görünümün önüne geçmek içi boy korseleri üretilmektedir. Göğüs, bel ve karın bölgesini tamamen saran model, herhangi bir potluk oluşmamasını sağlıyor. Ayrıca; düzenli kullanım sonucunda, ilgili bölümlerin kalıcı olarak sıkılaşması ve incelenmesi, kullanıcıların yorumları sonrasında anlaşılmıştır.

SİPARİŞ HATTI x Bilgi almak için yada hızlı sipariş vermek için hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.