Tesettür Mayo Modelleri

 

Yaz denilince akla gelen şey tatil, tatil denilince de akla gelen şey genellikle; deniz, kum, güneşüçlüsüdür. Bu üçlü, ruh ve beden dinginliği yaratmasından ötürü çok tercih edilmektedirler. Siz de bu insanlardan biriyseniz ancak muhafazakâr biri olduğunuzdan ötürü istediğiniz gibi bir mayo bulamıyorsanız size iyi bir haberimiz var. Artık pek çok yerde tesettür mayo markaları bulmak mümkündür. Yüzlerce çeşitten istediğiniz modeli kolayca bulabilirsiniz. Buna ek olarak büyük beden tesettür mayo çeşitleri de fazla kiloları yüzünden istediği tatili yapamayanlar için bir kurtarıcı niteliğinde. Doğru tercihle kilolarınızı saklayabileceğiniz bu mayolarla kendinizi kasmadan tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mayo seçiminde dikkat etmeniz gereken birçok nokta vardır. Kalitesinden, mayoya nasıl bakacağınıza kadar pek çok konu kafanızı bulandırabilir. Bunlardan biri de hangi kumaşı, hangi deseni tercih edeceğinizdir. Vücuda yapışan likralı modeller yüzerken size büyük kolaylık sağlamaktadır ve tesettürlü yüzücüler de tercihlerini bu yönde yapmaktadırlar. Vücuda yapışmayan bir mayo istiyorsanız eğer, dokuma kumaşından elde edilen mayolar tercih edebilirsiniz. Bunlardan biri de paraşüt kumaş mayo diye tabir edilen mayolardır. Naylonumsu bir yapıda olduğundan vücuda yapışmaz ve güneşte çabuk kurur. Ancak suyun içinde konfor sağlamaz, vücudu sarmadığından su alarak balon gibi şişer. Sizi memnun etmekten uzaktır. Amacınız çokça yüzmekse likralı, gerçek mayo kumaşından üretilen mayoları tercih etmenizi öneririz.

Yarı Tesettür Mayo

 

Tesettür mayo modellerine kısaca baktığımızda, daha çok iki model üzerinde yoğunlaştığını söyleyebiliriz: Tam tesettür mayolar ve yarı tesettür mayolar. Tam tesettür mayolar, uzun kol kollu bir üst mayo ve ayak bileklerinize kadar inen mayo taytlardan oluşmaktadır. Genellikle el, ayak ve yüz hariç teniniz görünmez. Farklı çeşitleri mevcuttur. Yarı tesettür mayolar ise kısa kollu ya da sıfır kol tunik ile diz kapağının biraz altında veya üstünde biten mayo taytlardan oluşur. Kollarınız ve bacaklarınız bu mayoda açık kalmakla birlikte en çok tercih edilen tesettür mayo modelidir. Yarı tesettür mayolar, vücudunuzu sarar ve sudayken size rahatlık ve hız kazandırır. Yarı tesettür mayolarla konforunuzdan ödün vermeden plajda şık olmak artık çok kolay.

 

 

 

 

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.