Toparlayıcı / Minimizer Sütyen Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Toparlayıcı / Minimizer Sütyen Hakkında Bilmeniz Gerekenler

20 Kasım 2018

Kadınların doğru sütyeni tercih etmeleri hem sağlıkları için hem de görünüm olarak oldukça önemlidir. Büyük göğüsleriniz varsa,  gömlek veya bluz kullanırken rahat edemiyorsanız toparlayıcı sütyen tam size göre! Küçük göğüslü kadınların yardımına yetişen markalar büyük göğüslü kadınların yardımına da toparlayıcı sütyen ile yetişiyor.

Toparlayıcı sütyenler kadınların göğüslerini bir beden küçük ve daha düzgün gösterdiğinden kadınlar gün boyu hem daha rahat hem de daha özgüvenli hissederler. Bel ve sırt ağrısı, göğüsleri büyük olan kadınların en büyük sorunlarından biridir.

Toparlayıcı sütyen bu ağrıları azaltmada oldukça etkili bir rol oynamasının yanında göğüslerin daha derli toplu görünmesini de sağlar. Toparlayıcı sütyenlerin kumaş yapısı esnek olduğu için göğüs ve sırt bölgenizi sarar ve göğüslerinizin daha dik durmasını saglar.

Kom Toparlayıcı Sütyen   NBB Toparlayıcı Küçültücü Sütyen 3597

Ürünleri incelemek için fotoğraflara tıklayın


Toparlayıcı sütyenlerin renk ve model seçenekleri de oldukça fazladır. Bu yüzden sevip beğeneceğim, bedenime uygun bir sütyen bulabilir miyim diye hiç düşünmeyin . Büyük göğüslü kadınların toparlayıcı sütyeni tercih etmelerindeki bir diğer neden ise; göğüslerinin sarkmasına engel olduğu gibi, yapısının ve dokusunun korunmasına yardımcı olmasıdır.

Büyük beden göğüs ölçülerine sahip olan kadınların yardımına koşan toparlayıcı sütyenler daha şık ve fit görünüme sahip olmak isteyen tüm kadınların biricik dostudur.  Toparlayıcı sütyenler göğüslerinizin daha sıkı ve şekilli durmasını da sağlar.

Neredeyse tüm iç giyim üreticileri minimizer sütyen ürettiği için her kadının zevkine uygun model kolayca bulunmaktadır. Günlük kullanılacak modeller dışında özel günler için özel olarak tasarlanmış toparlayıcı sütyenler modelleri bulmak çok da zor değil.

Ayyıldız Toparlayıcı Sütyen 556 X Lady Küçültücü Toparlayıcı Sütyen Le Jardin Dantelli Toparlayıcı Sütyen 8550

Dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta; minimizer sütyen alırken göğüs ölçünüzü çok iyi bilmeniz gerekir. Kendi ölçünüzden büyük alırsanız bedende kayma olucaktır; bu da hem görünüm olarak üzerinizde hoş durmaz hem de kullanım açısından rahat edemezsiniz. Eğer normal ölçünüzden küçük sütyen alırsanız sizi sıkacaktır ve gün boyu rahatsız edecektir. En sağlıklısı göğüslerinizi ( sütyen beden ölçüm tablosu) ölçüp bedeninizi ögrendikten sonra toparlayıcı sütyen almanızdır. 

Toparlayıcı ve küçük gösteren sütyenler sadece düz , desensiz modelleri olarak değil dantelli modelleri de üretilmektedir . Kadınlar daha şık bir görünüme kavuştuklarından dantelli modelleri daha çok tercih ederler. Gerçekten de öyle değil mi? Düz olmasındansa dantelli olması kesinlikle daha şık bir görünüm sağlayacaktır.

Kadınlar renk ve model seçimine ne kadar özen gösteriyorlarsa beden seçimine de o kadar özen göstermeleri gerekmektedir. Eğer doğru beden seçimi yapmış olursanız rahatlığından kaynaklı belki bütün sütyenleriniz toparlayıcı sütyene dönüşebilirler.

Büyük gögüslerinizden şikayetçiyseniz ve hala dolabınız da bir tane de olsa toparlayıcı sütyeniniz yoksa bu rahatlığı sizin de yaşamanızı tavsiye ederiz. Toparlayıcı sütyenlerin en çok kullanılan renkleri siyah, ten ve beyazdır.

Bunların dışında vazgeçilmez renkler tabi ki pembe ve kırmızı oldukça kullanılmaktadır. Küçültücü sütyen modelleri arasından desenli, desensiz, desteksiz, balenli, balensiz, askılı, askısız vb. bir çok renk ve modeli beden seçimi yaparak siz de satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için En İyi Toparlayıcı Sütyen makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.