Yeni İnci İç Giyim Ürünleri Kullananlar Çok Memnun

Yeni İnci İç Giyim Ürünleri Kullananlar Çok Memnun

26 Eylül 2018

Yeni İnci Modellerinde Kullanıcı Memnuniyeti1960’lı yıllarda kurulmuş bir firma olan Yeni İnci; uzun yıllardan beri ülkemizde hizmet vermektedir. 2000’li yılların başlangıcına kadar yalnızca iç çamaşırı üzerine üretim yapmış olsa da, 2000’li yıllarda ev giyimi üzerine de pek çok model ile kullanıcılarını memnun etmiştir.


Yeni İnci Ürünlerinin Kumaş Kalitesi Nasıl?


Yeni İnci, ev giyimine yönelik ürettiği ürünlerde, Dünya çapında adını duyurmuş firmalarla yarışabilecek kalitede kumaşlara sahiptir. Yeni inci pijama modellerinde çoğu zaman pamuk katkılı penye kumaşlara yer vermektedir. Bu kumaşlar; günümüzün yaşam standartları için en uygun kumaş türü olarak kabul edilebilir.

Neredeyse herkesin evinde doğalgaz bulunduğu düşünülürse; %100 kumaşlı ürünler, eskisi kadar tercih edilmemektedir. Penye-pamuk karışımı ise; sıcak ve soğuk dengesini oldukça iyi bir şekilde ayarlayarak, terlemenizi ve üşümenizi engelleyen bir yapıdadır.

Firmanın ürettiği iç çamaşırlarında, penye, pamuk ve saten kumaşlar ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Fiyat ve kalite ilişkisi incelendiğinde; fiyatına göre kaliteli ürünler olsa da, üst seviye kumaşlar olarak kabul etmek mümkün olmayacaktır.

Bu kumaşlar; kullanım sırasında kişilerin sağlıklarına zarar vermemektedir; ancak ürünlerin çok uzun süreler yıpranmadan kullanılması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle; belli bir süre sonra aldığınız iç çamaşırlarını kullanamayacağınızı bilerek tercih almalısınız.

Yeni inci Protez Meme 82 Push Up İpli Sütyen Yeni İnci Göğüs Arası Yastığı

Yeni İnci Modellerinde Kullanıcı MemnuniyetiYeni inci iç giyim; orta kalitenin üstünde bir kaliteye sahip bir markadır. Ürünlerle ilgili; kullanıcıların fazla şikâyeti bulunmasa da, daha üst kalite markaları kullanan kişiler tarafından fazlasıyla tercih edilmemektedir.

Klasik bir iç çamaşırında bulunması gereken pek çok özelliği barındıran Yeni İnci iç çamaşırları, kullanıcılarını rahatsız etmekte olan bir özelliğe sahip değildir. Ancak, sağlık açısından incelendiğinde istenilen tüm özelliklere sahip olmadığı da görülmektedir. Örneğin; göğüslerin zaman içerisinde sarkmasını engellemek için; kullanılan sütyenin göğüslerin tüm ağırlığını alması da, yeterince destek olmaması da sakıncalıdır.

Doğru olan; göğüslerinizin ağırlığını hissetmeniz; ancak bu ağırlığın size ağrı vermemesidir. Markanın ürettiği yeni inci sütyen modellerinde ise; göğüslerinizin ağırlığını hissetmeniz mümkün olmamaktadır.

Yeni İnci Dolgun Gösteren Silikonlu Destekli Külot  Toparlayıcı Balenli Sütyen 1640 Sporcu Sütyen Yeni inci 2001

Ürünleri incelemek için fotoğraflara tıklayın

Brezilya Kalçalar İçin Silikon Kalça


Yeni İnci markasının en çok kullanılmakta olan ürünlerinden birisi; silikon kalçalardır. İdeal kilosunun altında olan ya da kalçalarının yeterince dolgun durmamasından şikâyetçi olan kadınların tercih ettiği bu ürün; slip şeklinde bir iç çamaşırı görünümündedir. Kalçalarınızın üzerinde bulunan iki gözde ise; silikon jelle dolu, gözler bulunmaktadır.

İç çamaşırınızın üzerinize giyeceğinizin bu silikon kalçayı, isterseniz günlük yaşantınızda isterseniz de, özel günlerde kullanabilirsiniz. Özellikle, streç elbiselerle birlikte kullanması harika bir görünümün ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Silikon kalçalar; kesinlikle sizi rahatsız edici bir yapıya sahip değildir. İstediğiniz gibi oturabilir ve rahatça hareket edebilirsiniz. İlk 1-2 kullanımda, varlığını hissetseniz de, bir süre sonra vücudunuzun bir parçası gibi gelecektir. Ayrıca; direkt olarak kesici ve delici bir aletle temas etmediği sürece, patlama durumu ile karşılaşılmamaktadır.


Jelli Sütyenler İle Çekici Göğüsler


Jelli sütyenler; straplez kıyafetler ve mayolar için üretilmiş modeller olsa da, rahatlığı gören pek çok kadın, günlük hayatında sürekli bu modelleri tercih etmeye başlamaktadır. Yeni İnci markası tarafından da üretilmekte olan jelli sütyenler; yalnızca sütyen cuplarından oluşmaktadır.

Yapışkanlı bir yapısı olup, göğsün üzerinde kolaylıkla sabitlenmektedir. Herhangi bir kayma ya da çıkma durumunu söz konusu değildir. İçerisinde, jel yapılı bir sıvı bulunan bir sütyenler, göğüsleri olduklarından daha büyük ve dolgun göstermezler.

Eğer; göğüslerinizin daha büyük ya da daha dik ve dolgun gözükmesini istiyorsanız, su dolgulu sütyenleri tercih etmeniz, daha doğru bir hareket olacaktır. Ayrıca; darbe, düşme gibi anlarda, patlaması söz konusu olmayan bu modellerin, sivri cisimlerle temas etmemesi önemlidir.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.