Yeni İnci Sütyen

Yeni İnci, dünya pazarı üzerinde kaliteli iç çamaşırı markalarından birisi olup, 1964 yılında küçük bir atölye ile bu mesleğe adım atmıştır. Uzun yıllardır bu sektör üzerinde kendisini geliştirmekte olan Yeni İnci, modern teknolojiyi takip ederek kendisini sürekli geliştirmiş ve kaliteli bir marka ortaya çıkarmıştır. Günümüzde Yeni İnci, Avrupa, Asya ve Afrika gibi bölgelere ihracat yapmaktadır. Yeni İnci, bünyesinde iç çamaşırına ait tüm ürünleri barındırmakta olup, sütyenleri oldukça talep görerek adından sık sık söz ettirmektedir. Bunun nedeni ise bu marka ürünlerinde kaliteyi ön planda tutarak, üretiminde insan sağlığını önemseyerek üretirken, bayanların göğüslerine uygun tercihler yapması için sütyen ürünlerinde yelpazesini geniş tutmaktadır.

Yeni İnci Sütyen Modelleri

Yeni İnci, kaliteli iç çamaşırı markalarından olup, sizlere minimizer sütyen, destekli sütyen, basic sütyen, fashion sütyen, protez gibi modeller sunmaktadır. Ürünleri arasında yer alan modeller de desenli, desensiz modeller yer alırken aynı zaman da genellikle beyaz, krem, siyah, ten rengi gibi renkler sunarken nadirde olsa farklı renkler barındırmaktadır. Ürünlerinde 100 bedene kadar çeşit sunarken aynı zaman da farklı ve daha büyük ürünleri de bulunmaktadır. Yeni İnci sütyen modelleri ile kullanışlı olması durumundan kaynaklı olarak, oldukça tercih edilmektedir. Aynı zaman da Yeni İnci sütyen bedenleri ayrı ayrı kişiler için özel olarak üretilmesinden kaynaklı olarak sizlere rahatsızlık vermeden kullanım kolaylığı da sunmaktadır.

Yeni İnci Sütyen Modelleri Fiyatları

Yeni İnci toparlayıcı sütyen modelleri ile oldukça talep görse de dolgulu, gibi diğer çeşitleri de bir o kadar tercih edilmektedir. Sütyen markalarında genel olarak fiyatlar belli olup, Yeni İnci’de bu fiyatların yukarısında sizlere fiyat sunulmamaktadır. Aynı zaman da diğer ürünlere göre daha uygun fiyat sunarak herkesin kaliteli ürün kullanması hedeflenmiştir. Her bayana uygun olan modelleri ile birlikte doğru seçim ve doğru kullanım sonrasında uzun ömürlü bir ürün satın almış olursunuz. Sadece Türkiye’de değil tüm dünya üzerinde kendisini geliştirmiş olan Yeni İnci sütyen modelleri ve fiyatlarını sitemizde inceleyeren zevklerinize göre indirimli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Sıralama seçin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.