Yeni sezon orkide iç giyim modelleri

Yeni sezon orkide iç giyim modelleri

12 Aralık 2018

 

Orkide iç giyim 1999 Yılında İstanbul Ümraniyede kurulmuştur başarı öyküsü 400 m2lik yeriyle Ümraniyenin ara sokaklarının birinde 10 personelle üretime başladı. Yıllar geçtikçe iç giyim üretim tecrübesini ilerletip, makinalarını en son teknolojiyi takip ederek yeniledi.

İşçilik kalitesini her geçen gün daha da arttırıp, bugün piyasanın en kaliteli ve en uygun iç çamaşırı müşterilerine sunmayı başardı.

Şu anda 2750 m2 kapalı alandaki binasında 100 personelle yıllık 800.000 adet üretim kapasitesi ile çalışan Orkide iç giyim , bu küresel rekabette zor kazanılan artı değerlerin kolaylıkla kaybedileceğinin farkında olan firmamız işine değer vererek çok çalışan, yenilikçi, istikrarlı büyük bir aile şirketidir.

Push Up Orkide Sütyen Takımı 2019 Push Up Pileli Dantelli Takım Luna Büyük Beden Dantel Detaylı Sütyen Takımı

Orkide iç giyim Ürünleri:Türkiyede 2000 i aşkın iç çamaşırı mağazalarında bulunmaktadır.

Orkide Lingerie

Orkide underwear was founded in Umraniye, Istanbul, in 1999. It success story began in the area of 400m2, with 10 workers, in the back streets of Umraniye.

It improved it production experience and renewed the machines following the last technology over years. They succeeded to offer products of the best quality and appropriate of the market to clients increasing workmanship quality every passing day.

Now, Orkide underwear, is a big, innovator, stable family firm, in a building of the area of 2750 m2, with 100 employees, working with the capacity of the production of 800 items yearly, valuing its work , being aware of losing easily plus values, gained by hard way, in this global competition.
Orkide underwear Products can be found on the chain stores of Evkur-Ender-Tshop and on more than 2000 stores of underwear in Turkey with the great efforts of our branch dealers.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.